Wyższa Szkoła komunikacji Społecznej w Gdynii

Studia magisterskie / 2 dyplomy w 2 lata

Administracyjno-Ekonomiczne

Zapisując się na studia magisterskie na kierunku Administracyjno-Ekonomicznym jednocześnie proponujemy podjęcie tzysemestralnych studiów podyplomowych z zakresu Bezpieczeństwa ekonomicznego i społecznego. Program obu studiów realizowany jest równolegle na tych samych zjazdach, co dwa tygodnie. Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymają dyplom magisterski i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. A wszystko w ramach jednej opłaty za studia!

Pedagogika

Zapisując się na studia magisterskie z Pedagogiki jednocześnie proponujemy podjęcie czterosemestralnych studiów podyplomowych z Edukacji artystycznej z opieką nad dzieckiem lub Doradztwa zawodowego i coachingu kariery na kierunku Pedagogika. Tak zorganizowane studia mają równoległy program realizowany na tych samych zjazdach co dwa tygodnie, a absolwenci otrzymują dyplom ukończenia studiów magisterskich i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

 

............................................................................................................................................................
Potrzebujesz dodatkowych informacji? 
Napisz do nas lub zadzwoń! sekretariat@wsks.pl / (58) 661 88 71